Dzień Ziemi 2021

Pakowanie przesyłek, które tafiaja do Was drodzy Klienci, od zawsze było dla mnie bardzo ważne. Dbam o detale. Zależy mi na tym było wszystko było pięknie zapakowane, by cieszyło oczy i sprawiało, ze rośnie ekscytacja, kiedy otwieracie swoje wyczekane zamówienie.

Scrapbooking i inne papierowe projekty nie nalężą niestety do tej kategorii usług wyjątkowo ECO. Dlatego Od kilku lat staram sie jak mogę by choć w niewielkim stopniu przyczynić się do dbania o środowisko w zakresie wykonywanej przeze mnie pracy.

Ścinki, niwykorzystane paski papierów, z których nie bardzo jest co zrobić zbieram. A gdy będzie ich na prawdę sporo, oddaje do miejscowego przedszkola, aby dzieciaczki miały na czym uczyć się cięcia nożyczkami. 😉

Ile jestem w stanie przerabiam je sama, dlatego wycinam z papieru każdy najmniejszy element. Układam wykrojniki tak by jak najwięcej się zmieściło, wycietych elementów.

Kartony na Wasze zamówienia są zawsze z drugiej ręki. To znaczy, że często sama dostaje w nich paczki swoich zamówień. Uważam, że spokojnie nadają się do tego by ruszyły w swoją dalszą drogę do innej osoby.
Efekt wizualny jest kluczowy. Dlatego dodatkowo każdy kartonik oklejam brązowym papierem pakowym.

Staram się jak mogę by zminimalizować użycie folii bąbelkowej. Nie da sie niestety wycofać jej totalnie, bo bardzo dobrze wszyscy wiemy, że firmy kurierskie „niekoniecznie” obchodzą się z paczkami tak jak powinny, a to, by zamówienie w środku było w stanie NIENARUSZONYM jest absolutnie i kategorycznie priorytetem.

Zapraszam Was do obejrzenia krótkiego filmiku o tym, jak pakuje Wasze paczuszki. 🙂
Jeśli są tu osoby, które zajmują się wysyłką swoich wspaniałych produktów, podzielcie ze mną tym, jak Wy pakujecie swoje zamówienia.